Beauté Pacifique Oil-free Moisturizer

4.6 (107 anmeldelser)

Beauté Pacifique Oil-free Moisturizer er udviklet til kombineret eller fedtet hud. Denne lette lotion giver en mat finish og fungerer som en ideel base for makeup. Den indeholder squalane og ureabonat, som effektivt fugter huden uden at tilføre olie.

Beauté Pacifique Oil-free Moisturizer koster lige nu 187 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 161 kr (28. april 2026) og 199 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 187 kr hos Skinsense.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Oil-Free Moisturizer 40ml
187 kr
+ 45 kr fragt
Total: 232 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Oil-free Moisturizer
199 kr
+ fri fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Oil-Free Moisturizer 40 ml
206 kr
+ 39 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Oil-Free Moisturizer 40 ml
208 kr
+ fri fragt
Total: 208 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beaute Pacifique Oil free moisturizing, 40ml.
231 kr
+ 35 kr fragt
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Oil-free Moisturizer
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Oil free moisturizing • 40 ml.
250 kr
+ 34 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beauté Pacifique Lotion Hydratante Matité 40 ml.
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.1%

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
afslut: Mat
form: Creme
hudproblem: Sun Damage
ingrediens: Aloe, E-vitamin, Hyaluronsyre, Squalane-olie, Tocopheryl Acetate, Vitamin