Beauté Pacifique Growth Serum

4.0 (27 anmeldelser)

Beauté Pacifique Growth Serum er designet til at styrke og pleje dine vipper og bryn. Den fugtgivende formel forbedrer hårvækst og giver et sundere udseende. Perfekt til daglig brug for længere og stærkere vipper og bryn.

Beauté Pacifique Growth Serum koster lige nu 322 kr. En stigning på 30,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 248 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 248 kr (22. marts 2026) og 322 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 322 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Growth Serum For Lashes & Brows 5 ml
322 kr
+ 39 kr fragt
Total: 361 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Growth Serum For Lashes & Brows
350 kr
+ fri fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Growth Serum for Eyelashes & brows, 5ml.
362 kr
+ 35 kr fragt
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Eyelash Growth Serum
389 kr
+ fri fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beaute Pacifique Growth Serum for Eyelashes & brows
390 kr
+ 34 kr fragt
Total: 424 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Growth Serum for Eyelashes & brows 5 ml.
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.3%

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
anvendelse: Øjenbryn, Øjenvipper