Beauté Pacifique Enriched Moisturizing Body Lotion No Perfume

Beauté Pacifique Enriched Moisturizing Body Lotion er en parfumefri lotion udviklet til tør hud. Den dybt fugtgivende formel, beriget med A, C og E-vitaminer samt Squalane, sikrer intensiv pleje og forbedrer hudens fugtighedsniveau. Ideel til daglig pleje af tør og sensitiv hud.

Beauté Pacifique Enriched Moisturizing Body Lotion No Perfume koster lige nu 352 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 298 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 298 kr (01. april 2026) og 372 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 352 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Body Lotion No Perfume Dry Skin 500ml
352 kr
+ 45 kr fragt
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Enriched Moisturizing Body Lotion uden parfume 500 ml
372 kr
+ fri fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Enriched Moisturizing Body Lotion No Perfume Dry Skin 500 ml
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Bodylotion Dry Skin
399 kr
+ fri fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Bodylotion t. tør hud No Perfume, 500ml.
436 kr
+ 35 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Bodylotion t. tør hud No Perfume • 500 ml.
470 kr
+ 34 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Bodylotion t. tør hud No Perfume 500 ml.
470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Sundhed og skønhed