Beauté Pacifique Defy Damage Skin Repair Serum

4.7 (136 anmeldelser)

Beauté Pacifique Defy Damage Skin Repair Serum er et effektivt anti-age produkt, som passer til alle hudtyper. Beriget med to typer A-vitamin og ursolic acid, reducerer det synligt rynker og solskader, samtidig med at det tilfører fugt og gør huden silkeblød. Ideelt til brug på afrenset hud for optimal effekt.

Beauté Pacifique Defy Damage Skin Repair Serum koster lige nu 314 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 286 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 286 kr (05. april 2026) og 326 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 314 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Defy Damage 40ml
314 kr
+ 45 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Defy Damage Lotion
326 kr
+ fri fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Defy Damage Skin Repair Serum 40 ml
339 kr
+ fri fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Defy Damage Skin Repair Serum 40 ml
347 kr
+ 39 kr fragt
Total: 386 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beaute Pacifique Visage Ravissant Defy Damage, 40ml.
389 kr
+ 35 kr fragt
Total: 424 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Defy Damage Skin Repair Lotion
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Defy Damage Serum • 40 ml.
420 kr
+ 34 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Defy damage lotion 40 ml.
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.6%

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
form: Serum
gavnlige egenskaber: Anti-age
hudproblem: Redness, Rynker, Sun Damage
ingrediens: A-vitamin, Squalane-olie