Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes

4.5 (71 anmeldelser)

Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes giver en skånsom eksfoliering ved at fjerne døde hudceller og udjævne hudens overflade for en blødere og strålende hud. Hver pakke indeholder 30 bionedbrydelige servietter, der er lette at anvende til daglig pleje.

Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes koster lige nu 179 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 165 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 165 kr (01. april 2026) og 180 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Bio Dermabrasion Wipes 30stk
179 kr
+ 45 kr fragt
Total: 224 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes
180 kr
+ fri fragt
Total: 180 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes 30 pads
182 kr
+ fri fragt
Total: 182 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Bio-Dermabrasion Peeling Wipes 30 pieces
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion peeling Wipes
222 kr
+ 35 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Bio-Dermabrasion peeling Wipes
230 kr
+ 34 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Bio-Dermabrasion peeling Wipes 1 pk.
240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
funktioner: Eksfolierende
hudtype: Alle hudtyper
kropsdel: Ansigt
type: Peel