Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gel

3.9 (49 anmeldelser)

Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gel er udviklet til at reducere og forebygge appelsinhud. Gelformen er let at påføre og virker effektivt på lårene. Kliniske forsøg har vist en betydelig reduktion i ujævnheder ved regelmæssig brug.

Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gel koster lige nu 199 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 181 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 181 kr (05. april 2026) og 199 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200ml
199 kr
+ 45 kr fragt
Total: 244 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gel
199 kr
+ fri fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml
220 kr
+ 39 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpturing Body Gel 200 ml
220 kr
+ fri fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Sculpting Body Gel, 200ml.
246 kr
+ 35 kr fragt
Total: 281 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beauté Pacifique Cellulite gel 200 ml.
265 kr
+ 39 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Anti-Cellulite Gele
265 kr
+ 39 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje