Beats Studio Pro

4.6 (12 anmeldelser)

Beats Studio Pro hovedtelefoner tilbyder en luksuriøs lytteoplevelse med aktiv støjdæmpning og op til 40 timers trådløs afspilningstid. Oplev dyb, fyldig lyd og en komfortabel pasform, der gør dem perfekte til både rejse og daglig brug. Med USB-C forbindelse og kompatibilitet med både Apple og Android, er de et ideelt valg for musikelskere på farten.

Beats Studio Pro koster lige nu 1.794 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (30. maj 2026) og 1.794 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.794 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Beats Studio Pro Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
1.794 kr
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Beats Studio Pro Navy
1.821 kr
+ fri fragt
Total: 1.821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Beats Studio Pro Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
2.289 kr
+ fri fragt
Total: 2.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Beats Studio Pro Trådløse Around-Ear Høretelefoner Navy
3.099 kr
+ fri fragt
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Beats Studio Pro Stereo Usb-c Marineblå
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Beats Studio Pro Usb-c Marineblå
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
kabellængde: 0,9 m
ørepudemateriale: Læder