be quiet! Silent Loop 3 420

be quiet! Silent Loop 3 420 er et CPU-vandkølingssystem med en 420 mm radiator og tre 120 mm blæsere, der effektivt køler høj-TDP processorer. Den har kobberbundplade, aluminiumradiator og støjsvage FDB-blæsere med PWM-styring. Vandblokkens LED-belysning kan justeres, og køleren er kompatibel med flere AMD- og Intel-sokler, herunder AM5, LGA1700 og TR4.

be quiet! Silent Loop 3 420 koster lige nu 1.021 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 979 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 979 kr (11. juli 2026) og 1.122 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.021 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Silent Loop 3 Intel/AMD Vandkøler 420mm
1.021 kr
Total: 1.021 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! SILENT LOOP 3 420MM CPU Vandkøling Max 34 dBA
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! SILENT LOOP 3 420 Køler
1.122 kr
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Silent Loop 3 420 Mm Processor Alt-i-en Væskekøler 14 Cm Sort 1 Stk Aio Væskekøler Sort
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Silent Loop 3 Intel/AMD Vandkøler 420mm
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Be Quiet
Kategori: Computer systemkølingsdele