be quiet! Silent Base 601

4.6 (145 anmeldelser)
be quiet! Silent Base 601
Bedste pris
Stabil pris
819kr
1.489 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

be quiet! Silent Base 601 er et sofistikeret midtower ATX-kabinet designet til maksimal stilhed og fleksibilitet. Med sin sorte finish og avancerede lydisolering beskytter det dine komponenter effektivt. Kabinettet har USB 3.2 og USB 2.0 porte samt support til op til 14 x 2,5" eller 7 x 3,5" drev.

be quiet! Silent Base 601 koster lige nu 819 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (13. april 2026) og 819 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Silent Base 601 Tower Udvidet ATX Sort
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Silent Base 601 Black Kabinet
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! Silent Base 601 Mid Tower
1.290 kr
Total: 1.290 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Be Quiet! Silent Base 601 ATX-kabinet, sort
1.423 kr
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Silent Base 601 Tower Udvidet ATX Sort
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computerkomponenter