be quiet! Shadow Base 800 FX

4.6 (141 anmeldelser)

be quiet! Shadow Base 800 FX er et elegant hvidt kabinet, der tilbyder fleksibilitet til forskellige bundkort, masser af plads til køling og GPU’er, samt indbygget RGB og hærdet glas. Designet til både funktionalitet og æstetik gør det ideelt til moderne PC-byg.

be quiet! Shadow Base 800 FX koster lige nu 1.710 kr. En stigning på 43,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.188 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.188 kr (19. maj 2026) og 1.710 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.710 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Shadow Base 800 FX White Kabinet
1.710 kr
+ fri fragt
Total: 1.710 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Shadow Base 800 Fx Midi Tower Hvid
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! SHADOW BASE 800 FX Tower Udvidet ATX Hvid
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
be quiet! Shadow Base 800 FX hvid kasse
2.161 kr
Total: 2.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.1%

Specifikationer

Mærke: Be Quiet
Kategori: Computerkomponenter