be quiet! Pure Power 12 850W

4.8 (642 anmeldelser)

be quiet! Pure Power 12 er en strømforsyning med 850 Watt og 80 PLUS Gold certificering, som sikrer høj effektivitet. Denne PSU er idéel til gamere og professionelle, med aktiv PFC for stabil ydeevne. Oplev pålidelighed med en 120mm blæser og flere beskyttelsesfunktioner.

be quiet! Pure Power 12 850W koster lige nu 769 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 720 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 720 kr (27. april 2026) og 803 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! PURE POWER 12 850W Strømforsyning 850 Watt 120 mm
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Pure Power 12 850Watt 80 PLUS Gold
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! PURE POWER 12 850W PSU
867 kr
Total: 867 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Pure Power 12 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Pure Power 12 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Pure Power 12 850Watt 80 PLUS Gold
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computer strømforsyninger