be quiet! Pure Base 600

be quiet! Pure Base 600 er et støjsvagt ATX Tower kabinet designet til optimal køling og fleksibilitet. Det understøtter micro ATX, ATX og Mini-ITX bundkort, hvilket gør det til et ideelt valg til forskellige gaming-opsætninger. Med en elegant sort finish og en række monteringsmuligheder tilbyder det en stilfuld og praktisk løsning til dit computerbyggeri.

be quiet! Pure Base 600 koster lige nu 555 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 518 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 518 kr (30. juni 2026) og 555 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Pure Base 600 Tower ATX Sort
555 kr
Total: 555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Pure Base 600 Black Kabinet
562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Pure Base 600 Midi Tower Sort
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Be Quiet! Pure Base 600 ATX-kabinet, sort
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Pure Base 600 Midi Tower Sort
974 kr
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Pure Base 600 Tower ATX Sort
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.1%

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computerkomponenter