be quiet! Power Zone 2 1000W

4.8 (50 anmeldelser)

be quiet! Power Zone 2 1000W strømforsyning leverer pålidelig og effektiv strøm til din PC med ATX12V 3.1 standard og 80 PLUS Platinum-certificering. Den fuldt modulære opbygning og den stille 140mm blæser med zero RPM-teknologi sikrer både fleksibilitet og lavt støjniveau, perfekt til krævende hardware.

be quiet! Power Zone 2 1000W koster lige nu 1.201 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.143 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.143 kr (15. april 2026) og 1.201 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.201 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! POWER ZONE 2 Strømforsyning 1000Watt
1.201 kr
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! POWER ZONE 2 1000W Strømforsyning 1000 Watt 140 mm
1.209 kr
+ fri fragt
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! Power Zone 2 1000W PSU
1.345 kr
Total: 1.345 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Power Zone 2 Atx 3.1 1000w Atx 80+ Platinum Strømforsyning
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! POWER ZONE 2 Strømforsyning 1000Watt
1.469 kr
+ fri fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Be Quiet! Power Zone 2 Atx 3.1 1000w Atx 80+ Platinum Strømforsyning
1.606 kr
Total: 1.606 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computer strømforsyninger