be quiet! Dark Rock 5

4.7 (115 anmeldelser)

be quiet! Dark Rock 5 tilbyder effektiv køling til din processor med sin 120 mm blæser. Denne pålidelige køler passer til både AMD og Intel sokler, hvilket sikrer optimal ydeevne under pres. Oplev en stille drift med et støjniveau på blot 36 dBA, hvilket gør den ideel til støjsvage computermiljøer.

be quiet! Dark Rock 5 koster lige nu 424 kr. En stigning på 14,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (14. juli 2026) og 570 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 424 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Dark Rock 5 CPU Luftkøler Max 36 dBA
424 kr
+ 39 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Dark Rock 5 CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
472 kr
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! Dark Rock 5 CPU Køler
520 kr
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Dark Rock 5 Processor Air
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
be quiet! Mørk sten 5
650 kr
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.9%

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computer systemkølingsdele