be quiet! Dark Power Pro 13 1600W

4.3 (114 anmeldelser)
be quiet! Dark Power Pro 13 1600W
Bedste pris
Stabil pris
2.677kr
3.602 krSPAR 26%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

be quiet! Dark Power Pro 13 strømforsyning leverer effektivitet med 80 PLUS Titanium-certificering og en kraftfuld 1600 Watt output. Den er fuldt modulær, hvilket giver dig mulighed for at tilpasse kabelføringen, og passer perfekt til gamere og tech-entusiaster, der kræver stabilitet og ydeevne.

be quiet! Dark Power Pro 13 1600W koster lige nu 2.677 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.295 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.677 kr (13. maj 2026) og 3.295 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.677 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Dark Power Pro 13 1600W 1600Watt 80 PLUS Titanium
2.677 kr
Total: 2.677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Dark Power Pro 13 1600W Strømforsyning 1600 Watt
2.979 kr
+ fri fragt
Total: 2.979 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Be Quiet! Dark Power Pro 13 ATX-strømforsyning, 1600 W
3.002 kr
Total: 3.002 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Dark Power Pro 13 1600W 1600Watt 80 PLUS Titanium
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
be quiet! Dark Power Pro 13 1600W PSU
3.602 kr
Total: 3.602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Be Quiet
Kategori: Computer strømforsyninger