be quiet! Dark Power 13 1000W

4.3 (155 anmeldelser)
be quiet! Dark Power 13 1000W
Bedste pris
Stabil pris
1.915kr
2.339 krSPAR 18%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dark Power 13 fra be quiet! er en 1000W strømforsyning perfekt til high-performance PC'er. Med 80 PLUS Titanium-effektivitet, modulær kabelstyring og en næsten lydløs 135 mm blæser er den designet til at levere pålidelig strøm og stille drift.

be quiet! Dark Power 13 1000W koster lige nu 1.915 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.915 kr (17. april 2026) og 1.915 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.915 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
be quiet! Dark Power 13 1000Watt 80 PLUS Titanium
1.915 kr
Total: 1.915 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Be Quiet! Dark Power 13 ATX-strømforsyning, 1000 W
2.138 kr
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
be quiet! Dark Power 13 ATX 3.0 1000W Strømforsyning 1000 Watt
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
be quiet! Dark Power 13 Power Supply
2.339 kr
+ fri fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Computer strømforsyninger