Baron Sideskinne 2m

Denne 2 meter lange sideskinne fra Baron er fremstillet i holdbart aluminium, ideel til præcis afretning. Den kan nemt forlænges med et samlestykke og anvendes med Baron spyd eller direkte på afretningsarealet for optimal stabilitet.

Baron Sideskinne 2m koster lige nu 519 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 481 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 481 kr (30. marts 2026) og 519 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Baron sideskinne til retteskinne, 2 meter
519 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Baron sideskinne til retteskinne 2 meter
579 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Baron sideskinne til retteskinne, 2m
589 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sideskinne til AK afretningssystem, 2 meter
598 kr
+ 99 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AK sideskinne 2,0 meter benyttes sammen med AK afretningsskinner
698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.9%

Specifikationer

Mærke: Baron
Kategori: Byggematerialer