Baron retteskinne 1,2 m

Baron retteskinne på 1,2 meter er ideel til afretning af grus og flisearbejde. Fremstillet i aluminium for let håndtering, og med slæbeplader der sikrer stabilitet under brug. Den ergonomiske Alu-profil giver et sikkert greb og optimal kraftoverføring.

Baron retteskinne 1,2 m koster lige nu 569 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (07. maj 2026) og 569 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Baron retteskinne, 1,2 meter
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Baron retteskinne 1,2 meter
649 kr
+ 40 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Baron retteskinne, 1,2 m
679 kr
+ 40 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
AK afretningsskinne, 1,2 meter med slbeplade
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AK afretningsskinne 1,2 meter med slæbeplade
743 kr
+ 79 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Baron
Kategori: Byggematerialer