Baier Core-bit Japanerbor 170x140mm

Bedste pris
Stabil pris
3.736kr
5.044 krSPAR 26%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Baier Core-bit Japanerbor er en hårdmetalshulsav designet til effektiv boring i lette byggematerialer som gasbeton, mursten og træ. Dens unikke enkeltskær sikrer præcision og holdbarhed, hvilket gør den ideel til både professionelle og gør-det-selv projekter.

Baier Core-bit Japanerbor 170x140mm koster lige nu 3.736 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.058 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.736 kr (05. juni 2026) og 4.058 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.736 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Baier Core-bit / Japanerbor, enkeltskr, 170 x 140 mm
3.736 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Baier core-bit m/enkeltskær japanerbor 170×140mm
4.146 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.195 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BAIER Core-bit 170X140mm Hårdmetal hulsav enkeltskær
5.044 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.123 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Bor tilbehør