Bahco Spidstang Ergo 2427G 200 mm

Bahco 2427G Spidstang er designet med en bøjet spids og et ergonomisk to-komponent håndtag, der sikrer komfortabelt greb. Stærkt konstruktion i krom-vanadium og sortoxideret finish beskytter mod rust. Perfekt til præcisionsarbejde og svære tilgængelige områder.

Bahco Spidstang Ergo 2427G 200 mm koster lige nu 240 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 233 kr (16. april 2026) og 241 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 240 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Spidstang bøjet 200 mm 2427g ergo ip
240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Storkenæbstang Ergo 2427G 200 mm IP
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Spidstang Ergo, bjet, 200 mm Bahco
251 kr
+ 39 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SPIDSTANG ERGO BØJET 200MM
274 kr
+ 78 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spidstang Ergo Bøjet 200Mm
279 kr
+ 64 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Ergo Buet Spidstang 200 mm
435 kr
+ 55 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Hjem og have