Bahco Spidstang 200 mm

Bahco Spidstang 200 mm er designet med ergonomiske to-komponent håndtag, der sikrer et solidt og komfortabelt greb. De lange, halvcirkelformede kæber har tværriflede gribeflader, ideelle til præcisionsarbejde. Fremstillet i højtlegeret stål med sortoxideret og rustbeskyttet finish, tilbyder denne spidstang både holdbarhed og effektivitet.

Bahco Spidstang 200 mm koster lige nu 224 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 219 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 219 kr (28. maj 2026) og 224 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 224 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Bahco spidstang 2430G 200 mm IP
224 kr
+ 49 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Spidstang lige 200 mm 2430g ergo ip
227 kr
+ 39 kr fragt
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco Ergo spidstang 200 mm
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco spidstang 200 mm
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco Spidstang 200 mm Ergo, 2430 G-200
273 kr
+ 78 kr fragt
Total: 351 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spidstang Lige Ergo 200Mm
290 kr
+ 64 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Ergo Spidstang 200 mm
317 kr
+ 55 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco Spidstang 200 mm
337 kr
+ 39 kr fragt
Total: 376 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Spidstang isoleret 200mm Bahco 2430g, Lige
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco Spidstang lang 200 mm Ergo, 2430 G-200. Selvåbnende to-komponent håndtag
374 kr
+ 79 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Stole