Bahco SL25

4.8 (504 anmeldelser)
Bahco SL25
Bedste pris
Faldet 4.9%
201kr
375 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bahco SL25 er et kompakt og alsidigt 1/4" mini topnøglesæt med 25 dele, ideelt til præcisionsarbejde. Fremstillet i højtlegeret matforkromet stål, leveres sættet i en robust plastæske, der sikrer nem transport og opbevaring. Det inkluderer en skraldenøgle med to-komponentgreb, der giver et godt greb ved både små og større opgaver.

Bahco SL25 koster lige nu 201 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 211 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 201 kr (22. juli 2026) og 211 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 201 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO SL25 25 Piece Socket Set
201 kr
+ 39 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topnøglesæt mm 1/4" firk. SL25
211 kr
+ 49 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco SL25 1/4" mini topnøglesæt 25 dele
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco SL25 mini topnglest, 1/4", 4-13 mm, 25 dele
224 kr
+ 39 kr fragt
Total: 263 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bahco topnøglesæt 1/4" 25 dele
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco SL25 1/4" mini topnøglesæt med 25 dele
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco 1/4" Topnøglesæt SL25
248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco SL25 Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele
254 kr
+ 78 kr fragt
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Topnøglesæt 1/4" 4-13Mm Sl25
260 kr
+ 64 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco SL25 Mini Topnøglesæt 1/4" 25 dele
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Mini topnøglesæt Bahco, 12 stk. 1/4, 6-kt toppe 4 13 mm
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco SL25 Mini topnøglesæt 1/4 med 25 dele
375 kr
+ 79 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøjsmuffer
farve: Chrome, Steel
funktioner: Skraldenøgle, Sæt
målesystem: Metrisk, SAE