Bahco Skråbidetang 4231-119

Bedste pris
Stabil pris
458kr
648 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bahco Skråbidetang 4231-119 er designet til præcision og komfort. Udviklet under Bahcos ERGO-program, giver de ergonomiske to-komponent håndtag stor komfort ved brug. Tangen har en sort, rustbeskyttet finish og er fremstillet af højtlegeret stål, hvilket sikrer holdbarhed og præcision ved finmekanisk arbejde.

Bahco Skråbidetang 4231-119 koster lige nu 458 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 465 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 458 kr (21. april 2026) og 465 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 458 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Skråbidetang 119 mm 4231 ergo
458 kr
+ 39 kr fragt
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bidetang skr elektronik, 119 mm Bahco
465 kr
+ 39 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco Elektronik-endebidetang 119 mm Ergo, 4231
495 kr
+ 78 kr fragt
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ergo skråbidetang 4231 u/fas
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bidetang Skrå Elektronik 119Mm
508 kr
+ 64 kr fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco Elektronik-endebidetang 119 mm Ergo, 4231
648 kr
+ 79 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Fotoalbum