Bahco Skiftenøglesæt 8070, 8071, 8072

Bahco skiftenøglesæt består af 8070, 8071 og 8072 skiftenøgler i størrelserne 6", 8" og 10". Lavet af kvalitetsstål, er de designet med slanke kæber for bedre adgang og har indbygget målskala for præcis indstilling. Et ideelt valg til præcisionsarbejde, selv på trange steder.

Bahco Skiftenøglesæt 8070, 8071, 8072 koster lige nu 549 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 536 kr (30. marts 2026) og 549 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skiftenøglesæt 3 nøgler: 8070 6"+8071 8"+8072 10"
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO ADJUST3 adjustable wrench
593 kr
+ 39 kr fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Skiftenglest 6-8-10" bahco
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco 6"-8"-10" skiftenøglesæt
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco svensknøgler Sæt med 3 stk.
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Skiftenøgle Sæt 8070,8071,8072
710 kr
+ 72 kr fragt
Total: 782 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Adjust3 Skiftenøglesæt
748 kr
+ 55 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco skiftenøglesæt 6-8-10
846 kr
+ 79 kr fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco skiftenøglesæt 6-8-10" 3 stk
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler