Bahco Skiftenøgle 8072 10"

4.8 (62 anmeldelser)

Bahco skiftenøgle 8072 er en alsidig og robust værktøjsløsning fremstillet i højtlegeret stål. Med en justerbar nøglevidde på 0-30 mm er den perfekt til trange rum, takket være de slanke kæber. Den integrerede målskala gør det nemt at forudindstille dimensioner, hvilket sikrer præcision i arbejdet.

Bahco Skiftenøgle 8072 10" koster lige nu 216 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 212 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 212 kr (13. juni 2026) og 241 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 216 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO skiftenøgle 10 8072 ip
216 kr
+ 39 kr fragt
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco skiftenøgle 10" 0-30mm
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco svensknøgle 10" 0-31 mm
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SKIFTENØGLE 10" 30MM 8072
282 kr
+ 78 kr fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skiftenøgle 8072 10" fosfateret IP
283 kr
+ 49 kr fragt
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Skiftenøgle 10" 30Mm 8072
304 kr
+ 64 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco skiftenøgle 10" 0-30 mm
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler
farve: Black
funktioner: Justerbar
målesystem: Metrisk, SAE
type: Rørtang