Bahco skiftenøgle 15"

Bahco skiftenøgle på 15 tommer er ideel til steder med begrænset plads. Med en nøglevidde på 0-44 mm og indbygget målskala, sikrer den præcise justeringer. Fremstillet i højlegeret stål for robust holdbarhed.

Bahco skiftenøgle 15" koster lige nu 539 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (09. april 2026) og 539 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco skiftenøgle 15" 0-44mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco svensknøgle 15" 0-44 mm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Skiftenøgle 15 8074 ip
576 kr
+ 39 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Skiftengle 15" 380mm bahco
642 kr
+ 39 kr fragt
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco skiftenøgle 15" 0-44 mm
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skiftenøgle 8074 15" fosfateret IP
669 kr
+ 49 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler