Bahco S560

Bahco S560 er et omfattende top- og ringgaffelnøglesæt designet til præcision og holdbarhed. Sættet indeholder 56 dele i højtlegeret stål med en matforkromet finish, ideelt til både hobby og professionel brug. Leveres i en robust kuffert af slagfast, olie- og temperaturbestandig plast for nem opbevaring og transport.

Bahco S560 koster lige nu 1.060 kr. En stigning på 34,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 789 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 789 kr (12. april 2026) og 1.073 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.060 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO S560 impact socket
1.060 kr
+ fri fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topnøglesæt mm 1/4"+1/2" firk. S560
1.168 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.217 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco S560 topnøglesæt 1/4" og 1/2"
1.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bahco Topnøglesæt 1/4"-1/2" 56 Dele
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco S560 Topnøglesæt 1/4 og 1/2 med 56 dele
1.495 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bahco S560 top- og ringgaffelnøglesæt
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler