Bahco S160 Topnøglesæt

4.7 (87 anmeldelser)

Bahco S160 topnøglesæt er ideelt til præcisionsarbejde med sine 16 dele. Fremstillet af højtlegeret stål med en mat forkromet finish, leveres sættet i en kuffert af slagfast plast. Skraldenøglen har 60 tænder og en arbejdsvinkel på 6°, perfekt til trange rum.

Bahco S160 Topnøglesæt koster lige nu 269 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 260 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 260 kr (06. juli 2026) og 274 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 269 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco S160 1/4" topnøglesæt 16 dele
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO S160 impact socket
272 kr
+ 39 kr fragt
Total: 311 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Topnøglesæt 1/4, 16 dele 4-13 mm toppe, Bahco S160
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco S160 1/4" topnøglesæt med 16 dele
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bahco topnøglesæt 1/4" 16 dele
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Topnglest 1/4", 16 dele Bahco
360 kr
+ 39 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Topnøglesæt 1/4" 16 Dele
362 kr
+ 64 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topnøglesæt mm 1/4"firk. S160
381 kr
+ 49 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco S160 Topnøglesæt 1/4" 16 dele
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Håndværktøjer til ledninger og kabler
farve: Steel
funktioner: Skraldenøgle, Sæt
målesystem: Metrisk, SAE