Bahco S106 Topnøglesæt

4.8 (75 anmeldelser)

Bahco S106 topnøglesæt er et omfattende værktøjssæt med 106 dele, herunder både 1/4" og 1/2" toppe. Perfekt til projekter i hjemmet, bilen eller værkstedet, giver dette sæt robust kvalitet og alsidighed. Det inkluderer skraldenøgler, lange og korte toppe samt ring-gaffelnøgler til præcision og kontrol.

Bahco S106 Topnøglesæt koster lige nu 1.716 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.675 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.675 kr (30. marts 2026) og 1.716 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.716 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Topnøglesæt bahco1/4-1/2 s103
1.716 kr
+ fri fragt
Total: 1.716 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bahco topnøglesæt 1/4" + 1/2" 103 dele
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco S106 1/4" & 1/2" topnøglesæt 106dele
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco 1/2" + 1/4" Topnøglesæt S103
1.998 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Topnøglesæt 1/4"+1/2" 103 Dele
2.084 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco S103 Topnøglesæt 1/4 og 1/2 med 103 dele
2.460 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bahco topnøglesæt. Består af 106 dele i ½ og ¼. Model S106
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler