Bahco S0810L Topsæt

5.0 (17 anmeldelser)

Bahco S0810L topsæt indeholder 10 dele med lange toppe fra 4-13 mm, ideelt til præcist arbejde med møtrikker og bolte. Lavet af højtlegeret stål med en matforkromet finish for langvarig holdbarhed. Dynamic Drive-teknologien sikrer en mere sikker og skånsom montering.

Bahco S0810L Topsæt koster lige nu 233 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 227 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 227 kr (02. april 2026) og 233 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 233 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO toppesæt 1/4 lang 10 dele 4-13mm
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bahco topsæt 1/4 lange 10 dele
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topsæt 6-kant lang 1/4" 4-13 mm
291 kr
+ 49 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco S0810L Topsæt 1/4 med 10 dele , lange toppe
303 kr
+ 78 kr fragt
Total: 381 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Toppesæt 1/4" Lange Toppe 4-13 Mm
315 kr
+ 64 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco S0810L Topst, 1/4", 4-13 mm, 10 Dele, Lange Toppe
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco S0810L Topsæt 1/4 med 10 dele , lange toppe
351 kr
+ 79 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Redskaber