Bahco Rørtang 144

4.0 (4 anmeldelser)
Bahco Rørtang 144
Bedste pris
Faldet 10.1%
1.189kr
2.248 krSPAR 47%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bahco Rørtang 144 er ideel til blikkenslagerens daglige opgaver. Med en gribevidde på 0-110 mm og en længde på 722 mm, sikrer de smalle induktionshærdede kæber et godt greb på alle rørdimensioner. Stopfunktionen på stilleskruen giver ekstra kontrol og præcision.

Bahco Rørtang 144 koster lige nu 1.189 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.189 kr (04. juli 2026) og 1.349 kr (16. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.189 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO rørtang 144 3.1/2
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco universalrørtang 144, 0-110mm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco rørtang 72,2 cm 0-110 mm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Universalrørtang 144 3 1/2"
1.682 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.731 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco Rørtang 144, 0-110 mm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Rørtang 722 mm-3" Bahco 144
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco Rørtang 722 mm-3, 144
1.959 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco universal rørtang 3 1/2"
2.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.1%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler