Bahco Rørtang 143

Bedste pris
Stabil pris
641kr
1.235 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bahco Rørtang 143 er ideel til blikkenslagerens daglige opgaver. Med sin robuste konstruktion og smalle induktionshærdede kæber tilbyder den et solidt greb på rør op til 90 mm. Det patenterede design med progressive tænder sikrer optimal ydeevne, hvilket gør den uundværlig til præcisionsopgaver.

Bahco Rørtang 143 koster lige nu 641 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 685 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 641 kr (13. juni 2026) og 685 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 641 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO rørtang 143 2.1/2
641 kr
+ 39 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco rørtang 143 55,7cm x 0-90mm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Universalrørtang 143 2 1/2"
774 kr
+ 49 kr fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco universalrørtang 143, 0-90mm
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Rrtang 143 0-78mm bahco
863 kr
+ 39 kr fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco 143 rørtang, 557 mm
1.181 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco 143 rørtang, 557 mm
1.186 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco Rørtang 143, 90mm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bahco rørtang 143 2.1/2"
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco universal rørtang 2 1/2"
1.235 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Tænger