Bahco Quick Adjust rørtang 1610

5.0 (1 anmeldelse)

Bahco Quick Adjust rørtang 1610 kombinerer ergonomisk design med funktionalitet. Med sin Quick-Adjust funktion kan du hurtigt justere værktøjet for optimal komfort og præcision, hvilket gør det ideelt til både professionelle og gør-det-selv projekter.

Bahco Quick Adjust rørtang 1610 koster lige nu 521 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (25. marts 2026) og 521 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO universalrørtang quick adjust med ergonomisk to-komponent håndtag 1 USB hub 3 ports USB hub
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørtang Ergo QuickAdjust 1610 1"
565 kr
+ 49 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bacho ERGO rørtang 1 Quick-adjust 1610
703 kr
+ 78 kr fragt
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco ERGO rørtang 1 Quick-adjust 1610
729 kr
+ 79 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco 1" Rørtang quick adjust
748 kr
+ 55 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Tænger