Bahco LTS-50 Båndmål

4.7 (3 anmeldelser)

Bahco LTS-50 er et pålideligt båndmål med 50 meters rækkevidde, ideelt til præcise målinger. Det robuste glasfiberbånd med nylonbelægning sikrer lang holdbarhed, mens det komfortable gummigreb og det lange håndsving gør båndoprulning let og effektiv. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-projekter.

Bahco LTS-50 Båndmål koster lige nu 314 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 312 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 312 kr (25. marts 2026) og 314 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 314 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO LTS-50 hacksaw blade
314 kr
+ 39 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco bndml LTS-50, 50 meter, 13 mm
314 kr
+ 39 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Båndmål 50 mtr×16 mm LTS-50
326 kr
+ 49 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco 50m båndmål 13 mm LTS-50
402 kr
+ 78 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco 50m båndmål 14 mm LTS-50. Kl. II
424 kr
+ 79 kr fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Båndmål 50 m
469 kr
+ 55 kr fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Undersøgelser