Bahco Ergo 8225

Bahco Ergo 8225 er en 315 mm vandpumpetang med ergonomisk 2-komponentgreb og tommelfingerlås. Tangen kan indstilles i 13 forskellige positioner og har en maksimal gribevidde på 55 mm, hvilket gør den velegnet til både flade og runde emner. Den er enhåndsbetjent og opfylder ISO 8976-standarden. Fremstillet i krom vanadium med fosfateret, rustbeskyttet finish for lang holdbarhed og komfort under brug.

Bahco Ergo 8225 koster lige nu 539 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 532 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 532 kr (09. maj 2026) og 539 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco 315mm vandpumpetang med tommelfingerlås
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ergo vandpumpetang 8225 315 mm IP
558 kr
+ 49 kr fragt
Total: 607 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vandpumpetang 315mm Bahco Ergo 8225
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco vandpumpetang 31,5 cm 0-55 mm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco Vandpumpetang 315 mm m/tommelfingerlås
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Ergo Vandpumpetang 315 mm
798 kr
+ 55 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco