Bahco Bitssæt 59/S54BC

Bahco bitssæt 59/S54BC er et alsidigt værktøjssæt med 54 dele, der inkluderer både korte og lange bits. Sættet indeholder en magnetisk bitsholder og et udvalg af bitstyper som Phillips, Pozidriv og Torx. Alle bits er farvekodede for nem identifikation og leveres i en robust opbevaringskasse til sikker opbevaring.

Bahco Bitssæt 59/S54BC koster lige nu 199 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 161 kr (16. juni 2026) og 211 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Bitssæt Bahco 54 dele, lange/korte bits og 2 bitsholdere
199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco bitsst, 54 dele
211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco bitssæt 54 dele 59/S54BC
220 kr
+ 78 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bahco Bitssæt 54 Dele
229 kr
+ 64 kr fragt
Total: 293 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Antgaliu rinkinys 1/4" 54vnt
244 kr
+ 39 kr fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Bitssæt m/ 54 Dele
310 kr
+ 55 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco bitssæt 54 dele 59/S54BC
351 kr
+ 79 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Borebit