Bahco Bitssæt 36 dele

4.7 (45 anmeldelser)

Dette Bahco bitssæt består af 36 dele, herunder en skraldeskruetrækker og boltbits. Det er velegnet til skruer og bolte med ligekærv, Philips, Pozidriv, Torx og sekskant. Perfekt til både professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster, der ønsker pålidelighed i værktøjet.

Bahco Bitssæt 36 dele koster lige nu 340 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 332 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 332 kr (08. april 2026) og 340 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 340 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Skralde/bitssæt med 36 dele
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Bitssæt m/ 36 Dele
398 kr
+ 55 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bahco bitssæt, 36 dele med skraldeskruetrækker
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skralde-skruetrækkersæt m/bits & boltbits, 36 dele
414 kr
+ 49 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bahco Bitssæt 36 Dele 59/S36BCR
440 kr
+ 49 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco bitsst, 36 dele med skraldeskruetrkker
460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco bitssæt 36 dele med bits, bolt bits og leveres inkl. skralde-skruetrækker
464 kr
+ 78 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco bitssæt 36 dele med bits, bolt bits og leveres inkl. skralde-skruetrækker
485 kr
+ 79 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Borebit
funktioner: Sæt
type: Bit