Bahco Afisoleringstang 2223G-150
På lager
Steget 5.6%
Bahco afisoleringstang 2223G-150 er fremstillet af højtlegeret stål med en rustbeskyttet sort finish. Det ergonomiske to-komponent håndtag sikrer et behageligt greb, mens returfjederen med on/off-funktion gør arbejdet lettere. Velegnet til tråddiametre fra 0,5 til 5 mm.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Afisoleringstang 150 mm 2223g
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco afisoleringstang ergo 150mm 2223G150
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Afisoleringstang ergo, 167 mm, sortoxideret, rustbeskyttet, krom vanadium
Leveringstid: 1-2 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Afisoleringstang Ergo 167Mm
Leveringstid: 1-3 dage
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ergo afisolertang ergo 2223G 150 mm
Leveringstid: 2-11 hverdage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco afisoleringstang 150mm ergo håndtag, afisoleringskapacitet, 2223G150
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Afisoleringstang Bahco ERGO 167mm
Leveringstid: 1-4 dage
Prishistorik
Steget 5.6%