Bahco 8075 Skiftenøgle 18"

4.8 (33 anmeldelser)

Bahco 8075 skiftenøgle er fremstillet af højlegeret stål med en nøglevidde på 0-53 mm. Den har slanke kæber og en praktisk målskala, hvilket gør den ideel til arbejde på steder med begrænset plads. Med en længde på 455 mm er denne skiftenøgle et robust værktøj til mange opgaver.

Bahco 8075 Skiftenøgle 18" koster lige nu 923 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 859 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 859 kr (13. juni 2026) og 923 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 923 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Skiftenøgle 18 8075 ip
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco skiftenøgle 18" 0-53mm
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Skiftengle 18" 455mm bahco
1.005 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skiftenøgle 8075 18" fosfateret IP
1.057 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.106 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco svensknøgle 18" 0-53 mm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco skiftenøgle 18" 0-53 mm
1.315 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler