Bahco 583D Pladesaks

4.8 (4 anmeldelser)

Bahco 583D pladesaks er designet til præcise klipninger i materialer som stål, zink og kobber. De induktionshærdede skær sikrer en hårdhed på 59 HRC, og riflingen på det øverste skær forhindrer glidning under arbejdet. Ideel til både lige og kurvede klip.

Bahco 583D Pladesaks koster lige nu 478 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (30. marts 2026) og 478 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 478 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO pladesaks højre 583d
478 kr
+ 39 kr fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Pladesaks 280 mm højre 583D
489 kr
+ 49 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco højre pladesaks grøn
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco pladesaks, lige- og hjreklip, 280 mm, 583D
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pladesaks 280mm højre riflet grøn, SB, Bahco 583D
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco 583D Pladesaks højreriflet
683 kr
+ 79 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco højre pladesaks 583D
704 kr
+ 55 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Hjem og have
type: Klippere