Bahco 2427S Spidstang 200 mm

Bahco 2427S spidstang har en bukket spids på 60° og er designet til præcisionsarbejde med sin højtlegerede stålkvalitet. Den er rustbeskyttet og har et ergonomisk to-komponent håndtag til komfortabel håndtering ved arbejde under spænding op til 1.000 V. Ideel til klipning af bløde materialer som kobber og plastkabler.

Bahco 2427S Spidstang 200 mm koster lige nu 307 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (25. marts 2026) og 327 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 307 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO Spidstang bøjet 200mm 2427s bahco
307 kr
+ 39 kr fragt
Total: 346 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Storkenæbstang 2427S VDE 1000V 200 mm
371 kr
+ 49 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco isoleret spidstang Ergo 200mm med bukket spids to-komponent og håndtag
461 kr
+ 78 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco isoleret spidstang Ergo 200mm med bukket spids to-komponent & håndtag. 1000V
481 kr
+ 79 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Tænger