Bahco 2101G Sidebidetang

Bahco 2101G sidebidetang er designet til effektivitet og komfort med et ergonomisk håndtag og returfjeder. Lavet af højtlegeret stål, muliggør denne tang præcise snit i både hårde og bløde materialer takket være dens progressive skær, der sikrer optimal grebskomfort og let håndtering.

Bahco 2101G Sidebidetang koster lige nu 211 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 203 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 203 kr (10. juni 2026) og 215 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 211 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO sidebidetang 125mm 2101g ergo ip med returfjeder
211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ergo sidebidetang 2101G 125 mm IP
231 kr
+ 49 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bahco sidebidetang 2101G med returfjeder, 125 mm
236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco Sidebidetang 125 mm Ergo, 2101G-125
241 kr
+ 78 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bidetang 2101G Ergo 125Mm
256 kr
+ 64 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco Sidebidetang 125 mm Ergo, 2101G-125
334 kr
+ 79 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Tænger