Bahco 1620 Quick Adjust Rørtang

5.0 (1 anmeldelse)

Bahco 1620 rørtang er designet med ergonomi i fokus for at sikre komfort og effektivitet. Quick Adjust-funktionen gør tangen op til 10 gange hurtigere at justere. Den er ideel til præcis justering i professionelle situationer.

Bahco 1620 Quick Adjust Rørtang koster lige nu 701 kr. En stigning på 37,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (25. marts 2026) og 701 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 701 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO universalrørtang quick adjust med ergonomisk to-komponent håndtag 1 1/2
701 kr
+ 39 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørtang Ergo QuickAdjust 1620 1.1/2"
758 kr
+ 49 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bacho ERGO rørtang 1 1/2 Quick-adjust 1620
959 kr
+ 78 kr fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco ERGO rørtang 1 1/2 Quick-adjust 1620
969 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco 1½ Rørstang Quick Adjust
998 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Tænger
type: Curved