Bahco 111M/SH12

4.5 (22 anmeldelser)

Bahco 111M/SH12 er et ringgaffelnøglesæt med 12 metriske nøgler fra 8 til 19 mm. Sættet har nøgler med gaffelvinkel og vinkelforsætning på 15°. Fremstillet i forniklet og forkromet, højglanspoleret VANADIUM EKSTRA. Leveres med praktisk vægholder og egner sig til både gør-det-selv og professionelt brug.

Bahco 111M/SH12 koster lige nu 459 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (18. juni 2026) og 505 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bahco 8-19 mm ringgaffelnøglesæt med 12 dele
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO 111M/SH12 combination wrench
467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bahco ringgaffelnøglesæt, metrisk 8 19 mm, 12 dele
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ringgaffelnglest 8-19 mm, 12 dele Bahco
615 kr
+ 39 kr fragt
Total: 654 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Ring-gaffelnøglesæt
623 kr
+ 55 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ringgaffelnøglesæt 111M/SH12
628 kr
+ 49 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ringgaffelnøglesæt 8 Til 19Mm
686 kr
+ 64 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bahco Ringgaffelnøglesæt 8 19 mm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco ringgaffelnøglesæt 8-19 111m/sh12, gaffelvinkel 15gr., sæt a 12 dele
733 kr
+ 79 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bahco