Bahco 1-478-08-1-2 Filesæt

Bahco 1-478-08-1-2 filesæt indeholder fem forskellige file, der er perfekte til alsidigt værksteds- og servicearbejde. Sættet er designet med ergonomiske to-komponente håndtag for komfortabel brug ved filing af både flade og konkave overflader, huller, kanter og mere.

Bahco 1-478-08-1-2 Filesæt koster lige nu 340 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 331 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 331 kr (25. marts 2026) og 340 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 340 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BAHCO 1-478-08-1-2 file/rasp
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Værkstedsfile 8" i sæt 5 dele
382 kr
+ 49 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
FILEST M/HFTE 5 STK. BAHCO
393 kr
+ 39 kr fragt
Total: 432 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bahco Filesæt med hæfte i 5 dele 1-478-08-1-2
410 kr
+ 78 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Filesæt Rund-Halvrund-Ansats
417 kr
+ 64 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bahco Værkstedsfilesæt m/ 5 Dele
435 kr
+ 55 kr fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Filesæt med hæfte 5 stk bahco
478 kr
+ 49 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco Filesæt med hæfte i 5 dele 1-478-08-1-2
483 kr
+ 79 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøjsfiler