Back On Track Vinterdækken 43 cm

Bedste pris
Stabil pris
450kr
670 krSPAR 33%
hos Travshoppen.dk
På lagerLaveste

Back On Track vinterdækkenet er syet af kvalitets polyester og holder din hund varm og tør. Det vandafvisende materiale er åndbart og har en infrarød reflekterende varmeeffekt, takket være det indvævede keramiske stof. Perfekt til kolde vinterdage.

Back On Track Vinterdækken 43 cm koster lige nu 450 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (01. marts 2026) og 450 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Travshoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Travshoppen.dk favicon
Travshoppen.dk
Back On Track vinter dækken til hund 43 cm
450 kr
+ 59 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Back on track Winter coat 43 cm
508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Back on Track Vinterfrakke 43 cm
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Back On Track Vinterdækken Til Hund 43 Cm
670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Back on track
Kategori: Tøj til hunde