Bacho SLX-20 Topnøglesæt

Bacho SLX-20 topnøglesæt er det ideelle valg til både professionelle og entusiaster. Med 20 dele og en størrelse fra 19-50mm er dette værktøj holdbart og alsidigt. Fremstillet af højtydende legeret stål med en mat finish, er sættet perfekt til krævende opgaver.

Bacho SLX-20 Topnøglesæt koster lige nu 2.198 kr. En stigning på 35,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.623 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.623 kr (02. april 2026) og 2.198 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.198 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bahco topnøglesæt 3/4 19-50mm. Med indvendig sekskant, metrisk, og skraldehoved. 20 dele
2.198 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.277 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bacho 3/4" Topnøglesæt 20 Dele
2.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Topnøglesæt SLX-20 3/4" 19-50mm, 20dele
2.320 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 35.4%

Specifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler