Babymoov Moov & Feed Flaskevarmer

Babymoov Moov & Feed flaskevarmeren gør det nemt at opvarme din babys flaske, når du er på farten. Denne trådløse og bærbare flaskevarmer er perfekt til forældre, der har brug for fleksibilitet og komfort i hverdagen, hvad enten du er på tur, i bilen eller hjemme.

Babymoov Moov & Feed Flaskevarmer koster lige nu 746 kr. En stigning på 17,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 633 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 633 kr (04. juni 2026) og 771 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 746 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Babymoov Moov & Feed Trådløs Flaskevarmer
746 kr
+ fri fragt
Total: 746 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Babymoov A002103 bottle warmer
746 kr
+ 39 kr fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Babymoov Moov & Feed Transportabel Flaskevarmer 340 Ml
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Babymoov MOOV & FEED Autonom flaskevarmer – 340 ml
886 kr
Total: 886 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Babymoov Moov & Feed flaskevarmer Beige, bærbar
969 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Babymoov Moov & Feed Flaskevarmer
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Babymoov Flaskevarmer Moov & Feed 340 ml
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Babymoov Moov & Feed flaskevarmer Beige
1.000 kr
+ 399 kr fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Babymoov
Kategori: Flaskevarmere og -sterilisering