BaByliss Super-X Metal MT996E

4.2 (285 anmeldelser)
BaByliss Super-X Metal MT996E
Bedste pris
Stabil pris
634kr
1.059 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

BaByliss Super-X Metal MT996E er en alsidig multitrimmer designet til præcis og effektiv trimning af både skæg og hår. Med sin robuste konstruktion og avancerede teknologi får du et pålideligt værktøj til daglig grooming. Ideel til den moderne mand, der ønsker præcision og stil i én maskine.

BaByliss Super-X Metal MT996E koster lige nu 634 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 634 kr (16. april 2026) og 634 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 634 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BaByliss Super-X Metal MT996E skæg- og hårtrimmer
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
BaByliss Performance Precision Style Super X Metal Chrome
809 kr
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Multi trimmers Super X Metal Chrome MT996E
809 kr
+ fri fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Babyliss Multi-Trimmer Super X Metal Chrome MT996E
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Babyliss Super X Metal Chrome Multitrimmer
900 kr
+ 49 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Babyliss Multi-Trimmer Super X Metal Chrome MT996E
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BaByliss Super-X Metal MT996E skæg- og hårtrimmer
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
anvendelsesområde: På kroppen, Til næsen, Til øjenbryn
funktioner: Flere hoveder, Ledningsfri, Sæt