BaByliss Super-X Metal E996E

4.6 (411 anmeldelser)

BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper tilbyder præcision og stilfuldt design til hjemmeklipning. Den ledningsfri funktion gør det nemt og bekvemt at trimme dit hår med professionelle resultater. Med en holdbar metallisk finish er denne hårklipper både effektiv og elegant for personlig pleje.

BaByliss Super-X Metal E996E koster lige nu 703 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 637 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 637 kr (09. april 2026) og 719 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 703 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BaByliss Super-X Metal E996E Hårklipper Grå Sølv
703 kr
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Babyliss E996E Super X Metall hårklippare
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
BaByliss Performance Definition StyleSuper X Metal Chrome
809 kr
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
BaByliss Hair Clippers Super X Metal Chrome E996E
809 kr
+ fri fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BaByliss Super-X Metal E996E Hårklipper Grå Sølv
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Babyliss Hair Clipper Super X Metal Chrome E996E
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Babyliss Super X Metal Chrome Hårklipper
890 kr
+ 49 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
BaByliss Super X Metal Professional Hårtrimmer E996E
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Babyliss Hair Clipper Super X Metal Chrome E996E
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
anvendelsesområde: Til klipning
funktioner: Ledningsfri
type: Klippemaskine